Verslo misija į Švediją

Verslo misija į Švediją

„LBPA Austėja“ asociacijos narys Tautvydas Vaičiūnas 2019 lapkričio 12 d. dalyvavo verslo misijoje į Švediją, kurią jau ne pirmi metai organizavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Pirmiausia laukė susitikimas su Lietuvos komercijos ataše Švedijoje Aleksandru Laurinavičiumi. Susitikimo metu buvo diskutuota apie priemones ir galimybes eksportuoti bičių produktus ne tik į Švediją, bet ir į aplinkines Skandinavų valstybes, taip pat gautos praktinės žinios, kaip reikėtų užmegzti prekybinius ryšius su Švedijos įmonėmis.

Antrasis susitikimas vyko Malmės prekybos ir pramonės rūmuose su šių rūmų atstove bei Lietuvos garbės konsulu Švedijoje Ingmaru Ingstadu. Susitikimo metu buvo pristatytos Švedijos rinkos aktualijos, perspektyvios rinkos, potencialūs partneriai ir kita informacija, kuri leido labiau susipažinti su Švedijos rinkos ypatybėmis, „Švediškuoju mentalitetu“ ir kryptimis, kurios turės didžiausią ekonominį augimą ateityje.

Vakare laukė bendra vakarienė su Malmės prekybos ir pramonės rūmų atstove bei Lietuvos garbė konsulu, tad neformalioje aplinkoje buvo galimybė užduoti daugiau klausimų ir labiau pasidomėti rūpimais aktualiais klausimais.

Šioje išvykoje pavyko pasisemti žinių apie Švedijos rinką, didžiules jos galimybes bei būdus, kaip reikėtų siekti užsibrėžtų tikslų, tad išvyka buvo tikrai naudinga ir tikimės, jog šias žinias pritaikius, ateityje turėsime nuolatinių partnerių ir iš Švedijos.